Elnät
Kanin och smådjur
65 cm
50 m
Elnät kanin och smådjur 65 cm 50 m
Antal i förpackning: 1
Elnät för kaniner och andra smådjur. 65 cm högt och 50 m långt med 15 enkelspetsade stolpar monterade på nätet.
Läs mer
- Produkttyp Elnät
- Djur Kanin och smådjur
- Höjd 65 cm
- Längd 50 m
- Artikelnummer 13-271720
- EAN 3338020045540
- Varumärke Swedguard
- Produkttyp Elnät
- Djur Kanin och smådjur
- Höjd 65 cm
Beskrivning av Elnät kanin och smådjur 65 cm 50 m
Swedguard Elnät kanin och smådjur är ett komplett elstängselnät för kaniner och andra mindre djur. Det låga formatet gör nätet smidigt att använda i mindre hagar och tillfälliga inhägnader.
Nätet är 65 cm högt och 50 meter långt. Det har 10 horisontella polytentrådar med rostfria ledare och gjutna kors. Den nedersta tråden är inte strömförande för att minska spänningsbortfall. 15 enkelspetsade stolpar är monterade på nätet.
| Produkttyp | Elnät |
| Djur | Kanin och smådjur |
| Höjd | 65 cm |
| Längd | 50 m |
| Artikelnummer | 13-271720 |
| EAN | 3338020045540 |
| Leverantörsartikelnummer | 271720 |
| Varumärke | Swedguard |
| Produkttyp | Elnät |
| Djur | Kanin och smådjur |
| Höjd | 65 cm |
| Längd | 50 m |
| Motstånd | 0,8 Ohm/m |
| Maskstorlek | 5,9x11,9 cm / 5,9x5,9 cm |
| Antal stolpar | 15 st |
| Stolpspets | Enkelspets |
| Färg | Röd |
| Material | Polytentråd med rostfri ledare |
Liknande produkter
Swedguard
Elnät får dubbel spets 105 cm 50 m
- Produkttyp Elnät
- Djur Får, lamm och getter
- Höjd 105 cm
- Längd 50 m
- Artikelnummer 13-1330620
- EAN 7320270093216
- Varumärke Swedguard
- Produkttyp Elnät
- Djur Får, lamm och getter
- Höjd 105 cm
1 845 kr
/ Styck
Finns i lager
Elnät
Får, lamm och getter
105 cm
50 m
Swedguard
Elnät Super får 90 cm 50 m
- Produkttyp Elnät
- Djur Får och getter
- Höjd 90 cm
- Längd 50 m
- Artikelnummer 13-271710
- EAN 7320272717103
- Varumärke Swedguard
- Produkttyp Elnät
- Djur Får och getter
- Höjd 90 cm
1 345 kr
/ Styck
Finns i lager
Elnät
Får och getter
90 cm
50 m
Swedguard
Elnät höns & smådjur 112 cm 50 m
- Produkttyp Elnät
- Djur Höns och smådjur
- Höjd 112 cm
- Längd 50 m
- Artikelnummer 13-271770
- EAN 3338020043003
- Varumärke Swedguard
- Produkttyp Elnät
- Djur Höns och smådjur
- Höjd 112 cm
1 969 kr
/ Styck
Finns i lager
Elnät
Höns och smådjur
112 cm
50 m